Led Wallwasher, Led duvar aydınlatması nedir?

Led Wallwasher (Led duvar aydınlatma) ingilizce bir kelime olup türkçesi duvar yıkama anlamına gelmektedir. Led Wallwasherlar genel olarak kısa, uzun, düz ve oval duvarları aydınlatmak için kullanılan bir malzemedir. Wallwasherlar kullanım olarak bina ve duvar şeklindeki yapıların iç veya dış bölgelerini aydınlatmak ve tarz yaratmak için kullanılmaktadır.  Wallwasherlar 3w, 6w, 9w, 12w, 18w, 24w, 36w, 45w, 54w ve bu enerji güçlerine paralel olarak; 10cm, 20cm, 30cm, 35cm, 50cm, 70cm, 100cm, 120cm, 150cm uzunluklarına sahiplerdir. Wallwasherların içlerindeki malzeme tek göz 1watt olarak adlandırılır ve bu gözler arttıkça watt ve uzunluk özellikleride artar.  Wallwasherların aydınlatma sisteminde led olduğu için enerji olarak diğer ürünlerine göre daha az enerji sarf etmektedir.

Ürünü almak için Ledvego.com sayfasından alabilirsiniz. Led Wallwasher yazısına tıklayarak sayfadan ürüne bakabilirsiniz.

Led Wallwasher (Led Duvar Aydınlatma) nere kullanılır?

 Kullanıcı ister tek renk, istersede rgb yani çok renkli wallwasherlar da kullanabilir. Wall washerlar farklı renk seçenekleriyle birlikte  genellikle dış cephe olarak reklam amaçlı duvarlar, ibadethane duvarları, konser alanları, v.b. yerlerde kullanılabilir. İç cephe olarak dekoratif anlamda düz duvar olan heryerde kullanılabilirler.

Neden Led Wallwasher

Wallwasherlar harcamakta olduğu düşük led enerji sistemiyle hem daha az energi tüketimi, hem de duvarda yarattığı dekoratif aydınlatmayla ayrı bir hava katmaktadır.

Uzaktan kumanda sistemiyle de kolayca istediğiniz renkler ve hareketli geçişler uygulamaktadır.

Bir cevap yazın